top of page

so 15. 6.

|

Priestory Sinay Sirianel

Tanečná medicína s Marcelou Berith v Martine

Príď zažiť dotyk s tvojou vnútornou krajinou cez telo a život v ňom. Pozývam ťa na cestu tancom a pohybom za svojou autenticitou, za rozšíreným vnímaním tela a prebudením jeho vrodenej pohybovej inteligencie.

Tanečná medicína s Marcelou Berith v Martine
Tanečná medicína s Marcelou Berith v Martine

Čas a místo

15. 6. 2024 10:00 – 18:00

Priestory Sinay Sirianel, L. Novomeského 3, Martin

O události

Príď zažiť dotyk s tvojou vnútornou krajinou cez telo a život v ňom. 

Pozývam ťa na cestu tancom a pohybom za svojou autenticitou, za rozšíreným vnímaním tela a prebudením jeho vrodenej pohybovej inteligencie.

Ako povedala moja inšpirátorka Martha Graham, tanec je skrytý jazyk duše. Tanec je ako dostaviť sa na rande so samým sebou. To, čo si už veľakrát počul/a, že šaman sa človeka, ktorý za ním príde po liečenie prvé spýta: „Kedy si naposledy tancoval, maľoval, spieval?“ to je skutočne nijak neokecateľná pravda.

Telo a jeho podstata nikdy neklame, rozpráva svojim jazykom duše. Zároveň oslovuje dušu a emócie. Úprimne a priamo. Tanec pomáha telu aj duši v komunikácii. Odhalíme a porozumieme tomu, čo v bežnom živote pociťujeme ako tlak, úzkosť, nutkanie, bolesť na duši, srdci, nekľud myšlienok, alebo prázdnota emócii.

Zároveň nám tanec pomôže rozšifrovať prejavy, ktoré sa nám v živote dejú a nechápeme ich, za ktorými väčšinou stojí nízka seba hodnota, sebe láska, uzretie samého seba a svojich talentov. Tanec jednoducho nenechá nič na náhode.

Prihlásiť sa môžeš mailom u Sirianel Ančulky Murčekovej na : sinaysirianel@gmail.com

Cena celodňového semináru: 85 €

Čas: od 10:00 do 18:00 – bude cca 1 hodina prestávky na obed (jedlo sa bude objednávať individuálne z blízkych reštaurácií).

Prines si so sebou:

- Pohodlné oblečenie, v ktorom sa cítiš doslova vo vlastnej koži

- Uzatvárateľnú fľašu na vodu

- Svoje silové predmety na oltár, ak máš, ak nemáš, nie je to podmienkou

- Nejaké jedlo buď na obed alebo zahryznutie počas prestávok medzi tancom

Budem sa na teba tešiť v tento deň, 15/06/2024 u Ančulky v Martine, kde tancom a rytmami, ktoré nenechajú nikoho sedieť v kúte rozprúdime vášeň a tvorivosť v našich životoch.

Sdílet událost

bottom of page