top of page

pá 17. 2.

|

DOMORAJ

Tanec a Hry s Marcelou Berith a Igorom Miháľom

Prinášame vám spolu hravo-tanečný víkend v Domoraji pre ženy aj mužov, plný intuitívnych a iniciačných hier a medicíny tanca. Poď s nami zažiť cestu k svojím darom cez telo a nauč sa ich zveľaďovať a cestu k svojim tieňom a nauč sa ich pochopiť a integrovať. Ľahkosť a hravosť vitaj do života!

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Tanec a Hry s Marcelou Berith a Igorom Miháľom
Tanec a Hry s Marcelou Berith a Igorom Miháľom

Čas a místo

17. 2. 2023 17:00 – 19. 2. 2023 14:00

DOMORAJ, Velké Karlovice ev. č 278, 756 06 Velké Karlovice, Česko

O události

„Ako tancuješ a ako sa hráš, tak žiješ, pracuješ, komunikuješ a miluješ.“ (Igor Miháľ)

Ľahkosť a hravosť – dve veci, ktoré považujeme za základ zdravého a šťastného života. Zároveň sú predpokladom prežitia v náročných situáciách bez straty energie. Práve preto vám prinášame spolu hravo-pohybovo-tanečný víkend v Domoraji pre ženy aj mužov, plný intuitívnych a iniciačných hier a medicíny tanca.

Poď s nami zažiť cestu k svojím darom cez telo a nauč sa ich zveľaďovať a cestu k svojim tieňom a nauč sa ich pochopiť a integrovať. Poď si poliečiť zranenia tvojho vnútorného dieťaťa.

Lebo keď si niečo prečítaš a pozrieš tak to pochopíš keď ti niečo ukážu a vysvetlia tak si to aj zapamätáš no keď to zažiješ na sebe tak to začneš žiť. “len akcia sa počíta”

Čo zažiješ s Igorom:

S Igorom zažiješ HRY pohybové, intuitívne, iniciačné a konštelačné.

Hra je ako život nanečisto, akurát v hre sú chyby užitočným materiálom na rýchle učenie sa o sebe samom, pretože hra sa dá ľahko zopakovať skúsiť to čo mi nešlo inak alebo zistiť že to už nemám skúšať.

Zažijeme pocity seba a procesov, ktoré nám hlavu skláňajú, a zažijeme pocity kedy držať hlavu vzpriamene, bude pre nás samozrejmé, ľahké a radostné.

Čo zažiješ s Marcelou:

Celý vesmír a teda jeho plný potenciál sa pohybuje v živej pulzácií, alebo ak chcete v nekonečnom tanci protikladov. Otvor a zavri, aktivita a pokoj, nádych a výdych. Tento tanec je jeden z prvých pohybov života, ktorý zažívame v prenatálnom štádiu v lone svojej matky. Je to matrica odtlačená v nás, opakujúca sa v neprestajnej sérií počas celého nášho života.

Máme teda neustále prístup k jednej zo základných zdrojových jednotiek skrze naše telo.

S Marcelou Berith rozhýbeme v sebe počas tohto víkendu mocnú medicínu tanca, aby sme sa dotkli tejto zdrojovej jednotky odtlačenej v bunkách nášho tela, ktorá obsahuje všetky informácie o nás, vrátane kódov našej sily, schopnosti prežiť, žiť v radosti, ľahkosti a slobode, naplno seba.

Cena semináru je: 7.900 Kč

Pre rezerváciu miesta je potrebné uhradiť zálohu vo výške: 3.400 Kč

Zvyšok platby 4.500 Kč zaplatíte v hotovosti na mieste. Môžete platiť aj v EURO.

Táto cena obsahuje:

- lektorné vyššie spomenuté

- ubytovanie na našich 4-posteľových izbách s vlastnou sprchou aj WC

- komplet vyváženú stravu a pitný režim počas celého víkendu od piatka obeda do nedele obeda

Platba zálohy

  • TANEC A HRY 2023

    Cena semináru je: 7.900 Kč Pre rezerváciu miesta je potrebné uhradiť zálohu vo výške: 3.400 Kč Zvyšok platby 4.500 Kč zaplatíte v hotovosti na mieste. Môžete platiť aj v EURO.

    3 400,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page