top of page

pá 10. 2.

|

DOMORAJ

Otváranie ženského potenciálu

Tanec, maľba a hudba sú pre ženu ako zem, voda a slnečný svit pre ružu. Sú to nástroje, ktorými vás okrem hĺbkovej terapeutickej a energetickej práce budeme prevádzať, na ceste k otvoreniu vašich darov. A spojením sa s vlastným vnútorným vedením.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Otváranie ženského potenciálu
Otváranie ženského potenciálu

Čas a místo

10. 2. 2023 10:00 – 12. 2. 2023 16:00

DOMORAJ, Velké Karlovice ev. č 278, 756 06 Velké Karlovice, Česko

O události

Tanec, maľba  a hudba sú  pre ženu  ako zem, voda a slnečný  svit  pre ružu. Sú to nástroje, ktorými vás okrem hĺbkovej terapeutickej a energetickej práce budeme prevádzať, na ceste k otvoreniu vašich darov a ku spojeniu s vlastným vnútorným vedením. Aby ste mohli svoj život utvárať vedome, v radosti a tvorivosti. Tak aby ste uverili, že vaše dary sú potrebné pre tento svet a preto za ne môžete byť odmeňované. Žiť v rovnováhe svoju duchovnú cestu a zároveň plne nohami na zemi, v hmotnej hojnosti.  Je čas  aby sme vyrástli, nastavili svoje telá  slnku, rozvili kvety a splna sa nadýchli svojej vône. A dovolili si, prinášať svoje dary svetu.

Martina Junga: Budeme pracovať na prepise, modelov, programov a kódov, ktoré nám bránia otvoriť svoje dary. A prebudiť svoj vnútorný potenciál. Budeme otvárať svoje vnútorné vedenie, ktoré nás vedie skrz intuíciu a synchronicity v našom živote. Prepojíme sa s božským stredom v nás, s miestom, v ktorom dokážem nájsť akékoľvek odpovede pre svoj život.

Marcela Berith: Na našom  seminári  vás  jemne tancom  povediem k spojeniu so svojim telom cez prvotné  pohyby na našej Zemi, prepájajúc vedomie a chrám  nášho  tela. Budeme načúvať  jeho potrebám, vnímať  jeho  hranice a možnosti  ich rozšírenia. Pretože ak vedomie a telo sú  jedno, tak keď rozšírim svoje pohybové  možnosti, rozšírim tým aj svoje vedomie Tancom otvoríme  svoje srdce a zavnímame, aké  to je, keď  sa ním  necháme  viesť  za volaním  našich  túžob. Roztancujeme v sebe svoje skryté dary a otvoríme v sebe možnosť  a schopnosť ich vnímať a nasledovať v ďalšom  živote. Bude len na nás ako ich ďalej vedome použijeme.

Adaliía Alma Murínová: Počas semináru vás povediem Kurzom Intuitívnej maľby na hodvábe. Zámerom je spojiť sa so svojím srdcom a rozpoznať dary a kvality, ktoré v sebe nosíme. Otvoríme sa svojmu potenciálu tak že rozprúdime tvorivosť v každej bunke. Hodváb je technika maľby cez ktorú sa spojíme s autentickým prejavom našej kreatívnej duše. Naladíme sa cez farby a cez jasný zámer na prítomný okamih a budeme načúvať vznikajúcemu obrazu. Posolstvo ktoré ponesie, nás posunie o krok vpred na našej ceste. Hodvábny obraz je zrkadlom našej čistej duše, ktoré nám pripomenie aký sme jedinečný a kam smerujeme. Prejaviť svoje dary je pocit cez ktorý sa spájame s tým kým skutočne sme. Teším sa na spoločné tvorenie.

Na seminári:

- Práca s brzdiacimi modelmi a programami

- Prepis nových kódov tvorenia

- Napájanie na zdrojovú energiu v sebe

- Otvráranie intuície a vnútorného vedenia

- Sprevádzanie tanečnou medicínou, ktorá otvára intuíciu a vnútornú silu

- Maľovanie vlastnej mandaly, na hodváb natiahnutý na rám s vložením zámeru

- Rituál prebudenia vnútornej sily

Cena semináru je: 8.400 Kč

Pre rezerváciu miesta je potrebné uhradiť zálohu vo výške: 3.400 Kč

Zvyšok platby 5.000 Kč zaplatíte v hotovosti na mieste. Môžete platiť aj v EURO.

Táto cena obsahuje:

- lektorné vyššie spomenuté

- komplet materiál na tvorenia na hodváb

- ubytovanie na našich 4-posteľových izbách s vlastnou sprchou aj WC

- komplet vyváženú stravu a pitný režim počas celého víkendu od piatka obeda do nedele obeda

Vstupenky

  • POTENCIÁL 2023

    Cena semináru je: 8.400 Kč Pre rezerváciu miesta je potrebné uhradiť zálohu vo výške: 3.400 Kč Zvyšok platby 5.000 Kč zaplatíte v hotovosti na mieste. Môžete platiť aj v EURO.

    3 400,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page