top of page
logo_domoraj_final_biela-01.png
Galerie
Galerie
Galerie
Galerie
Galerie
Bazen noc indigo.jpg

WELLNESS PRE DUŠU I TELO

V Domoraji nájdeš súkromný vyhrievaný koloro-terapeutický bazén so striebornou vodou, kde si môžeš zaplávať. Čo je to koloro-terapeutický bazén? Bazén, ktorý je osvetlený rôznymi sýtymi farbami a hlavne vo večerných hodinách poskytuje pocit, že sa doslova kúpeš v meniacich sa farbách, alebo stabilne v tej, ktorá pre teba niečo predstavuje a chceš sa jej nasýtiť.

To isté s farbami si môžeš užiť v našej saune, ktorú si môžeš dať kedykoľvek, stačí nám povedať. Hneď veľa nej ťa čaká studená ochladzovacia kaďa, kde prúdi naša horská ľadová voda, čo vyčistí hlavu.

Ak si chceš dať masáž, môžeme ti ponúknuť a sprostredkovať počas tvojho pobytu nasledovné typy masáží:

  • Lomi lomi – hawajská masáž

  • Uvoľňujúca masáž celého tela

  • WATSU® (WATER SHIATSU) – vodná masáž je úžasný spôsob uvoľnenia tela, mysle a duše v teplej vode.

 

Zároveň u nás môžeš zažiť krásne spojenie sám, sama so sebou pomocou kraniosakrálnej biodynamickej terapie.

 

Domoraj je skutočným miestom premeny, ktorej môžu napomôcť rôzne druhy liečenia pomocou umenia – arteterapie:

 

  • Arteterapia s Marcelou Berith - umenie vždy bolo božským nástrojom rukách človeka a práve preto je to najlepší spôsob ako sa s ňou opäť prepojiť. Arteterapia používa akékoľvek umenie na vytvorenie priestoru kde každý človek nájde svoj vlastný a jedinečný spôsob komunikácie sám so sebou. Požívam rôzne druhy umenia: maľbu s rôznymi druhmi materiálu, tanec, hudbu, jej počúvanie aj vytváranie, slovo a prácu s ním.

 

  • Tanečná medicína s Marcelou Berith - je veľmi mocný nástroj ako pohnúť v živote s mnohými našimi neriešiteľnými problémami, predstavami, blokádami a vzorcami správania. Viac informácií TU – preklik na Individuálne terapie s Marcelou na stránke.

 

  • Liečivý rozhovor s Marcelou Berith – je prijatie. Liečenie je až druhotným prejavom prijatia a pocitu, že som milovaná/ý. Mojim cieľom nie je vás liečiť, čiže naprávať niečo čo je pokazené, nie sme nikto pokazený. Opravovať ľudí je slepá ulica proti Bohu. Mojim zámerom je nechať ťa pocítiť, že práve ty si v poriadku a správne. To je otvorenie cesty k pocitu bezpodmienečnej sebalásky, lebo ty si ten, kto ťa môže a vie najviac a bezpodmienečne ľúbiť a prijímať.

 

  • Liečivá príroda okolia Domoraja je tiež miestom pre hľadanie tvojej vízie a stíšenia sa v lese. Týmto ťa bude sprevádzať Pavel s našim Jackom a môžete sa vybrať do lesa po stopách skutočných vlkov a tvojim vnútorným kľudom.

Ak si chces rezervovať ktorúkoľvek z vyššie uvedených wellness aktivít extra, napíš mi mailom na info@domoraj.cz alebo vyplň formulár

bottom of page