top of page
logo_domoraj_final_biela-01.png
Galerie
Galerie
Galerie
Galerie
Galerie
Venkovní svatební oltář

SVADBY A OSLAVY TROCHU INAK

V Domoraji je priestor krásny, biely a čistučký pre tvoju svadbu, či rodinnú oslavu. Je to tu však všetko trochu inak. Sme priestor, ktorý je venovaný prepájaniu medzi dušou a telom, miesto pokojných a s prírodou a prirodzenosťou ducha prepojených akcií a v tomto zmysle otvárame aj možnosť rodinných osláv či svadieb.

V dnešnej dobe sa to už stáva stále častejšie, že namiesto tradičných svadieb a osláv, kde vládne alkoholová zábava a ohýbanie vlastného cítenia v zmysle vyhovenia predstavám ostatných členov rodiny, sa poriadajú oslavy kde rešpekt k sebe, naladenie sa na osobu/osoby sláviace život a následné zdieľanie radosti, sú prioritou.

Domoraj je presne miestom, kde môžeš takúto oslavu usporiadať. S našou priateľkou a svadobnou dekoratérkou Barbarkou Buľubašovou vám pomôžeme vytvoriť prostredie, na ktoré sa nezabudne a ktoré bude na vašich fotkách pôsobiť pôvabne, a jemnučko.

A tiež ak chceš svoj rituálny svadobný obrad u nás na lúke, kde milujúci pár požehná vašim záujmom, sme tu pre teba, Marcela a Pavel. Požehnáme a vystrojíme rituál, kde spolu so živlami prírody, ktoré sú múdre a obsahujú božstvo, inicializujeme partnerskú vzájomnosť, rešpekt, úctu a samozrejme lásku na základe zdravých koreňov v sebaprijatia, ktoré tieto aspekty obsahuje.

 

V tomto duchu pripravíme pre teba aj narodeninový rituál.

Naša kapacita je pre svadby do max 50 osôb. Ubytovanie možné pre max 44 osôb.

 

Preferujeme oslavy a svadby bez alkoholu, alebo s minimálnou konzumáciou, zameranú na zdravie, jasnosť a celistvosť ducha, tela i mysle. Veríme, že s nami súznieš a pomôžeš nám vytvoriť a udržať tento jasný a čistý zámer. Ďakujeme za porozumenie a prijatie.

 

Ak chceš u nás svoju svadbu či oslavu organizovať, prosím dohodni si s nami osobné stretnutie, kde si priestory dokonale prezrieš/te a povieme si všetky detaily: nastavíme menu, dekorácie, program a organizáciu a ceny.

Píš nám na mail: info@domoraj.cz alebo cez formulár

bottom of page