top of page

Zlatá Cesta Muža - A·MÆN

... začiatkom apríla som mala narodky... 44 rokov... oslávila som ich fakt bravúrne tento rok.

Vyšlo to totiž zrovninka na víkend, keď boli u nás muži zo Zlatá Cesta Muža - A·MÆN, ktorú stvoril a sprevádza dobrý priateľ Viliam Zmetak a prechádzali v Domoraji cez archetyp Kráľa.

Ten večer som mala tú česť sláviť moje narodky s 35 mužmi, naviac kráľmi. Komu už sa toto na svete podarí?


Som za nich nesmierne šťastná a vďačná a vo chvíľkach voľna, ako boli dnes si na nich veľmi rada spomínam. Je krásne vidieť toľko mužov v esencii svojho vnútorného kráľa a vnímať ich v priestore Domoraja bol skutočný zážitok. Toľko úcty, láskavosti, čara a jasnosti som na jednom mieste už dávno nezažila.


Pre môjho vnútorného muža to bola veľká odmena za celoživotnú snahu zastať si svoje pravé miesto. Stelesnené uznanie, že som ho posledný rok a pol rehabilitovala a objavovala jeho krásu, silu, múdrosť aj bojovnosť, ktorá mu ako správnemu bojovníkovi nechýba. A teda veľký dar od vesmíru, ktorý posiela odkaz... už je to v harmónii a rovnováhe. Teším sa z toho.


Pre Domoraj to bola skúška maximálnej kapacity a zvládli sme to na výbornú, tešíme sa na vás muži znova, verím, že sa nám to čoskoro opäť vyplní a prídete zas k nám. Domoraj vás znova rád a s otvorenou náručou privíta.


Ďakujem Vilko že si ďakujem Jan Sebastien za úžasne fotky a zachytenie esencie ďakujem ty môj vnútorný Marcel, že si to so mnou nevzdal


10 zobrazení

Comments


bottom of page