top of page
logo_domoraj_final_biela-01.png
Galerie
Galerie
Galerie
Galerie
Galerie
20221127_142335_upr.jpg

LIEČIVÉ POBYTY

Ak potrebuješ pre seba zopár chvíľ, kde nebudeš rušený/á ani prácou ani povinnosťami, kde si v lone prírody, čistej, surovej ale zdravej, tak Domoraj je pre teba to pravé.

 

V Domoraji nájdeš komfort bývalého horského hotela, ktorý sa však už nehrá na ubytovacie zariadenie s kompletnou ponukou hotelových služieb a naškrobenosťou hotelového štandardu. Sme priestor s rodinnou atmosférou, všetko pripravujeme sami a s láskou, staráme sa o teba ako doma a ponúkame ti, aby si si spravil/a pobyt ty najlepšie ako vieš. My sme ti k tomu takí príjemní sprievodcovia.

 

Izby, v ktorých budeš bývať majú každá 4 postele, môžeš ich využiť sama/sám, alebo s partnerom/kou či priateľkami/priateľmi. Majú samostatné WC a tiež sprchový kút.

 

Uteráky a Osušky vám s láskou poskytneme a prosíme, aby ste si priniesli svoju vlastnú kozmetiku, najlepšie v kvalite bio, v zmysle súladu s čistotou prostredia, v ktorej sa nachádzame.

 

Domoraj je priestor len pre dospelých a mládež od 13 rokov. Ďakujeme za porozumenie a prijatie.

(v prípade ubytovania počas rodinnej oslavy/svadby, ktorá sa tu v Domoraji koná a ty si účastník a ideš s deťmi, táto vyššie uvedená informácia o deťoch neplatí).

Ak budeš mať počas svojho pobytu chuť sa dobre a zdravo najesť, napíš nám, pripravíme ti s radosťou chutné jedlo. Jedlo pripravujeme s lokálnych zdrojov, väčšinou ak je dostupné tak v BIO kvalite, podľa zdravých receptov Kuchařky ze Svatojánu a srdcom.

 

V Domoraji máme aj bar, v ktorom si počas celého dňa môžete dopriať osviežujúce nápoje aj kávu.

 

Keďže v Domoraji s nami žije a stráži náš česko-slovenský vlčiak Jack, ktorý je veľmi dominantný psisko, ostatné psíky k nám radšej neberte. Fenky väčšieho vzrastu, ako labrador, vlčiak a vyššie, dominantnej povahy sú vítané.

Pre rezervácie a viac info, mi prosím napíš mail na info@domoraj.cz, alebo ma kontaktuj cez formulár

bottom of page