top of page
INDIVIDUÁLNÁ online TANEČNÁ MEDICÍNA - event bez textu.jpg

Individuálná Tanečná medicína

LEPŠIE RAZ ZAŽIŤ NEŽ TISÍCKRÁT POČUŤ

Ako je možné, že tancom sa dá liečiť to ako sa človek cíti a zmení sa mu celý život? Jednoducho. Sme totiž bytosti prepojené na úrovni telo, myseľ, duša (duch), takže keď sa jedno pohne, ovplyvní to celok.

IMG_6211.jpg

Čo trápi ľudí, ktorí prichádzajú ku mne na tanečnú medicínu?

Milí moji, tanečnou medicínou pomáham ľuďom už skoro 10 rokov aj individuálne, prekúsať sa skrze najrozmanitejšie problémy. Najčastejšie prichádzajú za mnou pre medicínu s pocitom, že nie sú, alebo nemôžu byť sami sebou, že nežijú svoj potenciál, že nie sú dosť ženou/mužom, skrátka, že nie sú dosť.

Alebo zas naopak, že sú až príliš: hluční, praštení, hnevliví, naivní, príliš v hlave bla bla...“too much“ syndróm. Trápia ich pocity, že nevyhovujú predstavám okolia, ktoré im to dáva aj silno najavo. Majú pocit, že sa nemôžu prejaviť, že nemôžu tvoriť čo by chceli. Túžia po slobode ducha a nevedia ju nikde nájsť. Pociťujú ťažobu všedných dní – šedosť.

Niekedy je na nich život zdanlivo veľmi prísny a oni nemajú svoje miesto, svoju rodinu, svoju svorku. Trápi ich strach z odmietnutia spoločnosťou alebo spoločenstvom (buď rodiny alebo žien/mužov), lebo keď sa v minulosti prejavili dostali presne mierenú facku, odsúdenie, alebo posúdenie. Často od svojich klientov počujem, že sú divní a nikto im nerozumie – majú pocit vykorenenia. Nemám svoje miesto na zemi.

Po čom klienti najčastejšie túžia?

Skoro všetci klienti, ktorí ku mne prichádzajú tancovať túžia po ľahkosti v živote, slobode ducha a radosti. Túžia nájsť v sebe bezpečné miesto. Aby mohli byť viac otvorení, autentickí, bez strachu z odmietnutia/neprijatia alebo trestu. Chcú zmenu v sebe. Chcú menej myslieť a viac cítiť. Chcú byť viac sebavedomí. Chcú byť úspešní v tom , čo ich baví. Chcú sa prejaviť. Viac tancovať, viac spievať, viac tvoriť, viac byť videní. Chcú byť prijatí. Chcú žiť naplnený vzťah a zdravú intimitu. Túžia po láske a chcú v ňu veriť. Chcú ju slobodne prejavovať a cítiť v srdci.

Prečo prichádzajú ľudia práve za mnou na individuálne terapie?

Cítia, že ja viem, že to po čom túžia majú v sebe. Že pôjdem po ich potenciáli a nebude ma zaujímať tá obeť, ktorá im tak papká myseľ a energiu. Cítia, že to po čom túžia mám ja tiež v sebe a žijem to slobodne bez fejku. Že to, čo ma vedie je prúd života a odvaha. Že aj oni to v sebe majú a potrebujú samých seba. Prichádzajú pretože túžia po pravde v sebe a autenticite. A oni vedia, že ja im pomôžem obrátiť pozornosť zvonku dnu, pretože tak ako

povedal môj obľúbený C.G.Jung: "Kto sa pozerá von, sníva, kto sa pozerá dovnútra, prebúdza sa."

A tiež prichádzajú preto, lebo je na mne veľmi poznať, že tanečnou medicínou žijem. Cítim sa obohatená, keď môžem druhého človeka skutočne uzrieť, prejaviť mu, že mi na tom záleží, ako mu je, prejaviť mu bezpodmienečnosť a lásku, skrátka, že dokážem tento pocit nechať prúdiť k nemu. Svoju prácu milujem, lebo skrze seba zriem druhých a naopak. Cez mojich klientov a tanečnú medicínu ku mne pritieklo už veľmi veľa živej múdrosti.

IMG_8892.jpg

Čo potrebuješ na individuálnu
tanečnú medicínu online?

- Internetové pripojenie

- Počítač, alebo laptop, tablet alebo telefón

- Reproduktor pripojený k počítaču, laptopu, tabletu alebo telefónu

Online bude prebiehať cez platformu Zoom. Pred uskutočnením individuálnej tanečnej medicíny dostaneš mail s linkom na Zoom.

 

Ak cítiš, že je to pre teba tak sa budem na teba tešiť:

Časový priestor pre individuálnu tanečnú medicínu online mám vyhradený:

Stredy od 11:00 do 16:00

Štvrtky 10:00 do 18:00

Cena individuálnej ONLINE tanečnej medicíny: 35 € / 840 Kč za hodinu (jedno sedenie trvá približne 2 hod)

TANEC VLČICE červenec na web.jpg
Formulář terapie

Nechaj mi správu

Ak cítíš volanie svojho tela aj duše, tak sa mi ozvi a dohodneme si spolu termín stretnutia.

Ďakujem za odoslanie!

bottom of page