top of page

pá 02. 2.

|

DOMORAJ

Otváranie Potenciálu Ženy

Tanec a hudba sú pre ženu ako zem, voda a slnečný svit pre ružu. Sú to nástroje, ktorými vás okrem hĺbkovej terapeutickej a energetickej práce budeme prevádzať, na ceste k otvoreniu vašich darov a ku spojeniu s vlastným vnútorným vedením.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Otváranie Potenciálu Ženy
Otváranie Potenciálu Ženy

Čas a místo

02. 2. 2024 17:00 – 04. 2. 2024 16:00

DOMORAJ, Velké Karlovice ev. č 278, 756 06 Velké Karlovice, Česko

O události

Otváranie potenciálu ženy

Spoznaj svoje dary, dovoľ si byť videná vo svojej jedinečnosti. 

Dovoľ si tvoriť čo miluješ a pretvor to na prácu ktorá ťa živí. 

Tanec a hudba sú  pre ženu  ako zem, voda a slnečný  svit  pre ružu. Sú to nástroje, ktorými vás okrem hĺbkovej terapeutickej a energetickej práce budeme prevádzať, na ceste k otvoreniu vašich darov a ku spojeniu s vlastným vnútorným vedením. Aby ste mohli svoj život utvárať vedome, v radosti a tvorivosti. Tak aby ste uverili, že vaše dary sú potrebné pre tento svet a preto za ne môžete byť odmeňované. Žiť v rovnováhe svoju duchovnú cestu a zároveň plne nohami na zemi, v hmotnej hojnosti.  Je čas  aby sme vyrástli, nastavili svoje telá  slnku, rozvili kvety a splna sa nadýchli svojej vône. A dovolili si, prinášať svoje dary svetu.

Martina Junga: Budeme pracovať na prepise, modelov, programov a kódov, ktoré nám bránia otvoriť svoje dary. A prebudiť svoj vnútorný potenciál. Budeme otvárať svoje vnútorné vedenie, ktoré nás vedie skrz intuíciu a synchronicity v našom živote. Prepojíme sa s božským stredom v nás, s miestom, v ktorom dokážem nájsť akékoľvek odpovede pre svoj život.

Marcela Berith: Na našom  seminári  vás  jemne tancom  povediem k spojeniu so svojim telom cez prvotné  pohyby na našej Zemi, prepájajúc vedomie a chrám  nášho  tela. Budeme načúvať  jeho potrebám, vnímať  jeho  hranice a možnosti  ich rozšírenia. Pretože ak vedomie a telo sú  jedno, tak keď rozšírim svoje pohybové  možnosti, rozšírim tým aj svoje vedomie Tancom otvoríme  svoje srdce a zavnímame, aké  to je, keď  sa ním  necháme  viesť  za volaním  našich  túžob. Roztancujeme v sebe svoje skryté dary a otvoríme v sebe možnosť  a schopnosť ich vnímať a nasledovať v ďalšom  živote. Bude len na nás ako ich ďalej vedome použijeme.

Na seminári: 

- Práca s brzdiacimi modelmi a programami

- Tanečná medicína, aktivácia intuície a ukotvenie sa do seba

- Poslanie a hojnosť

- Otvorenie sa ženskej energii

- Zdroj v svojom strede a tvorenie z bodu pokoja

- Rituál prebudenia vnútornej sily

Vezmite si:

Oblečenie, ktoré vo vás podporuje pocit slobody, voľnosti a ženskosti. 

Prineste si šaty biele a tiež červené, krásne rituálne, aby ste mohli osláviť vstup do svojho potenciálu ženy.

Ubytovanie: 

Je súčasťou ceny seminára a je zabezpečené v priestoroch prekrásneho centra DOMORAJ (Bývalý horský Hotel Babská  ). 

Domoraj, tak sme nazvali naše nové centrum sebarozvoja pomocou medicínskeho tanca a pohybu a ostatných foriem umenia, ktoré je priestorom pre vás i nás na ceste k sebe, k našej prastarej pôvodnej životnej a životodarnej sile a zároveň náš nový domov.

Toto centrum je priestor pre objavenie zdroja v sebe, nielen tým, čo v ňom bude pravidelne prebiehať, čiže workshopy, semináre a kurzy, ale aj tým, že samo je priamo v centre nádherných panenských lesov v srdci Beskýd v obci Veľké Karlovice, ktorá je len 10 min od Makova. Tým pádom sme blízko pre vás priatelia slovenskí a aj českí, lebo sme priamo na hranici medzi našimi dvoma krásnymi krajinami. 

Naše komfortné izby sú 4-posteľové, WC a sprcha sú privátne na každej izbe.

Strava: 

Je súčasťou ceny seminára a je zabezpečená počas celého víkendu. Začíname v piatok večerou a končíme v nedeľu obedom. Jedlo bude zdravé, chutné pripravované s láskou v našej vlastnej kuchyni z lokálnych a väčšinou BIO surovín, tak aby podporilo našu telesnú aj duševnú stránku v úprimnej práci na sebe 

CENA: 8.400 Kč (350 €)

Pre rezerváciu miesta je potrebné uhradiť zálohu vo výške: 4000 Kč (170 €)

Zvyšok platby 4.400 (180€) Kč zaplatíte v hotovosti na mieste. Môžete platiť aj v EURO. 

Platba zálohy

  • Otváranie Potenciálu Ženy

    CENA: 8.400 Kč (350 €) Pre rezerváciu miesta je potrebné uhradiť zálohu vo výške: 4000 Kč (170 €) Zvyšok platby 4.400 (180€) Kč zaplatíte v hotovosti na mieste. Môžete platiť aj v EURO.

    4 000,00 Kč
    Vyprodáno

Tato událost je vyprodána

Sdílet událost

bottom of page