top of page

ne 28. 4.

|

ZOOM

OnlineŽI v TANCI

Je tanečná cesta pre všetkých, ktorý chcú zažiť aké to je cítiť ľahkosť, radosť a spontánnosť v pohybe a teda v živote, pretože ŽIVOT je POHYB.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
OnlineŽI v TANCI
OnlineŽI v TANCI

Čas a místo

28. 4. 2024 10:00 – 17:00

ZOOM

O události

Je tanečná cesta pre všetkých, ktorý chcú zažiť aké to je cítiť ľahkosť, radosť a spontánnosť v pohybe a teda v živote, pretože ŽIVOT je POHYB. Ak chceš prebudiť novú energiu v tvojom tele, srdci i mysli, tak tento online seminár je pre teba ako stvorený. A pekne v pohodičke z pohodlia a intimity tvojho domova.

28.4 strávime spolu celý deň online v pohybe a tanci, ktorý rozpumpuje naše bytie na všetkých úrovniach:

 • Najskôr pomocou prebudíme telo, pripravíme ho na cestu hravosťou, kde má hlavnú rolu naša prirodzená zvedavosť a skúmavosť. Metódami tanečnej medicíny aktivujeme cítenie tela a jeho vrodenú múdrosť.
 • Potom rozvášnime srdce životodarnou energiou divokých srdcových tancov, kde bude vrieť krv v žilách, kde spoznáš svoju životnú iskru a kde zapáliš plameň tvorivosti tvojej duše. Ver romu, že rytmy hop-čip-čibirip spravia s nami zázraky a ta vášeň čo sa prebudí nepozná hraníc.
 • A napokon necháme našu vnútornú múdrosť v tanci rozlúštiť všetky odkazy nášho vlastného sveta. V pohybe porozumieme všetkým pochodom a prídu mnohé zistenia, ktoré nám ostávali doposiaľ nepoznané.

Spravíme si takú tanečnú cestu rôznymi rytmami a piesne nás budú v predstavách sprevádzať cez krajiny nášho srdca. Spoznáme poklad, ktorý tam je pre nás ukrytý. A tanec nám tiež pomôže pochopiť, ako to máme v živote pravdivo žiť.

Takýmto spôsobom ožijeme v tanci v radosti a jasnosti. Každý sám sebe radcom, šamanom a liečiteľom, ale hlavne inšpirátorom a buditeľom do nových začiatkov.

Čo potrebuješ na tento online živý seminár?

 • Internetové pripojenie
 • Počítač, alebo laptop, tablet alebo telefón
 • Reproduktor pripojený k tomuto zariadeniu

Online vysielanie bude prebiehať cez platformu Zoom. Po uhradení poplatku za tento online seminár dostaneš mail s linkom na Zoom.

Platba je možná iba kartou.

Ak cítiš, že je to pre teba tak sa budem na teba tešiť:

28.4.2024 od 10:00 do 17:00

Vstupenky

 • OnlineŽI v TANCI

  1 080,00 Kč
  Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page