Keď žena tancuje, celá Zem načúva

Keď žena tancuje, celá Zem načúva, pretože jej korene sa hýbu v rytme jej kmeňa srdca i nebeskej koruny.


Jej kmeň, jej stred sa vyživuje, keď tancuje v kruhu milovaných sestier. Žien,ktoré spojené sú srdcom tohto kmeňa a udržiavajú medzi sebou horúci oheň pospolitosti.

Jej koruna sa vysoko dvíha a nazerá do svetov, ktoré kedysi duša opustila aby nadobudla skúsenosť pozemskú. Jej ruky ako konáre koruny sa vystierajú k Nebu aby obnovili potrebne spojenie, pocit domova.


Zem Tanec Duše cíti, vníma, miluje. Ako keď sa matka díva na svoje deti ako sa krásne hrajú, rastú a prospievajú. A podporuje, dvíha, láska, hreje a rozpúšťa bolesti, ťažobu, smútok, strach,stres a nepokoj.

Tanec pre Dušu Ženy, je tancom pre dušu Zeme v nás, tej ktorá nám dáva oporu zvnútra i tej pod našimi nohami, ktorá nás od narodenia neustále živí a cíti.


Ďakujem vám ženy za vašu úprimnosť, životom naplnenú atmosféru, ktorú ste pomohli vytvoriť a v nej sa navzájom liečiť a otvárať v radosti. Ďakujem, že sme naďalej v spojení a s toľkou láskou ponúkame jedna druhej oporu.


Ďakujem zo srdca i tomu mužovi dobrého srdca, Radkovi, Radovan Marek, ktorý prišiel medzi nás a zaplavil nás krásnou zdravou energiou svojej prítomnosti. Jeho hrou na krištáľových misiach, spustil dážď nasej očisty a tak zharmonizoval snáď každú bunku nášho tela a každý zachvev našich duší. Bolo to tak nežné a pritom pevné pohladenie nakoniec, že takto požehnaná sa dodnes cítim. Objatá Bohom aj Bohyňou.


Cítim sa veľmi vďačná. Aj napriek ubolenému žalúdku z dákej virózky, čo sa mi práve prejavila som vnútri zdravá a žehnám čisteniu na úrovni tela, keď nestrávené muselo preč. Všetko šlo potom v ľahkosti a úcte k telu.


Teším sa na ďalšie Tance pre Dušu Ženy, ktoré budú nabudúce už aj s možnosťou prespania a ďalšieho plynutia v tanci na druhý deň. Zistili sme totiž, že toto čo sa skrze nás lialo ako divoká rieka prosto nejde napchať do jedného dňa.


S láskou a úctou k nám ľuďom, že toto dokážeme cítiť.

Marcela Berith

76 views0 comments

Recent Posts

See All

Ak máš akýkolvek dotaz ohladně seminára či akékolvek akce, tak mi daj vieděť sem do kontaktného formulára :)