Dievčenský vrkoč, alebo spomienky na leto


Keď zrkadlá tancujú s milovanou bytôstkou Saška Lila Murínová na tábore Dievčenský vrkoč, ktorý sme si do sýtosti užili v hĺbke , v spojení, v naladení na prirodzený tok času, pocitov a vzájomnosti .


Ak si chceš pozrieť fotky z tábora použi klik na šípky na obrázku :)


Dievčenký vrkoč - alebo tábor pre dievčatká a mamy s dcérkami bol pre každú z nás oslavou života. Bolo to uvítanie dievčaťa v nás a tiež spoznanie, aké to môže byť výživné a posilňujúce byť zaliata podporou a oporou ženského kruhu. Rodinná atmosféra, prepojenie a prirodzené plynutie s časom sa niesli celým týždňom s nami. My sme sa len nechali unášať a tvorili sme pritom priestor aby všetky túžby našich dievčenských sŕdc mohli byť naplnené.


O hry, cvičenie, tanec, maľovanie mandál na hodváb a zábavu, kúpanie a skvelé jedlo nebola núdza. Česanie a maľovanie sa, bolo skoro denným rituálom...no a keď už sme pri tých rituáloch, ten najkrajší, ktorý si budeme pamätať, pretože je hlboko uložneý v nás bol záverečný rituál Vítania dievčaťa. Pre našu posilu, pochopenie, prijatie, otvorenie nášho potenciálu a ľahšiu cestu ďalej.


Teším sa na ďalší rok, keď sa znova stretneme na tak nádhernom mieste - v Jurtlande v Krupine, kde lesy, lúky a čisté nebo boli svedkom nášho tábora, ktorý sme si tak skvelo užili.


12 views0 comments

Recent Posts

See All

Ak máš akýkolvek dotaz ohladně seminára či akékolvek akce, tak mi daj vieděť sem do kontaktného formulára :)