Otavarine ženského potenciálu.png

Milé ženy,

náš spoločný seminár Otváranie ženského potenciálu na Lovinke sa blíži. Posielame Vám informácie, ktoré Vám pomôžu sa na seminár dobre pripraviť.

KEDY:

13 - 15/07/2020 - seminár začne v pondelok o 16:00 a potrvá približne do cca 23:00 s prestávkou na večeru. Môžete začať prichádzať už okolo 15:00, najneskôr však prosím o 15:30, aby ste sa stihli ubytovať a mohli sme začať včas. V stredu skončíme približne o 16:00.

 

KAM ÍSŤ:

Seminár sa uskutoční v priestoroch centra Lovinka v Cinobani. Tu nájdete informácie o tom, ako sa tam  dostanete: https://lovinka.sk/kontakt/. Zároveň posielame tento mail so všetkými adresami účastníčok otvorený, aby ste sa mohli nakontaktovať a podeliť sa o spoločnú jazdu. Už niektoré  ženy hlásia, že potrebujú odvoz napríklad z Bratislavy.

 

V tomto zmysle vás tiež prosíme, kto bude prechádzať cez Banskú Štiavnicu a bude mať dostatok miesta v aute, prosím kontaktujte lektorku Sašku Almu Murín na telefóne : 0919 182 492 alebo píšte na mail: saska.murinova@gmail.com .

Prosíme aby ste uvedené kontakty a maily používali iba čisto k účelu spomenutom v tomto maily, nikdy nie na reklamu a mailový marketing.

REGISTRÁCIA:

Bude prebiehať v pondelok 13/07 v hlavnej budove (tam kde je kuchyňa a tanečná sála) od 15:00, odkedy sa môžete aj ubytovávať. Prosíme vás vtedy o vyplatenia zvyšných 100 € v hotovosti.

 

UBYTOVANIE:

je zabezpečené v hlavnej chate, v ktorej je aj meditačná/spoločenská miestnosť a kuchynka. Má 2x2 posteľové izby a 2x5 posteľové izby. Spoločné 2 x WC a 2 x sprchy sa nachádzajú na chodbe. Ďalej v chatke,  ktorá je oproti veľkej chate a má izby 1x2 posteľová, 2x4 posteľová a tiež v chatke, ktorá je dole pod dubmi  a má izby 1x2 posteľová, 1x4 posteľová a 1x5 posteľová. Prosíme vás aby ste si doniesli a používali eko-drogériu s ohľadom na čistotu prostredia a súžitie s ním.

OBLIEČKY/POVLEČENÍ:

Buď si môžete zobrať vlastný spacák, alebo sú pre nás k dispozícii na vyžiadanie aj periny s obliečkami. Ak máte o periny záujem, dajte mi prosím vopred NAJNESKÔR DO ŠTVRTKU vedieť aby som pre vás periny a obliečky zabezpečila. Stoja 5 EURO na osobu na pobyt, ktoré budete platiť pri príchode pri registrácií mne - Marcele. Pracovať  budeme v priestoroch spoločenskej miestnosti na prízemí vedľa kuchynky.

STRAVA:

Bude chutná vegetariánska – plná penzia. Začíname v piatok ľahkou večerou a končíme v nedeľu obedom. Chata má svoju vlastnú kuchynku kde kraľovať bude a stravu pripraví Ľudmilka, ktorá má skúsenosti s prípravou zdravej, energeticky čistučkej a chutnej stravy. Variť si môžete aj čajíky a kávu, voda je pitná, z vrtu. Samozrejme si môžete so sebou vziať niečo svoje malé a zdravé k zahryznutiu :-) (oriešky, hrozienka, tyčinky atď). Pre ženy, ktoré sebou berú rodinných príslušníkov, stravu za nich prosím uhraďte priamo Ľudke.

ČO SO SEBOU:

oblečenie - príjemné, také v ktorom sa cítite doslova vo svojej koži :-). Prineste si aj vaše najkrajšie oblečenie. Zoberte si aj oblečenie, ktoré sa môže ušpiniť od farieb ( a nebude vám to ľúto ;-) )

Prineste si aj zápisník a pero keby ste si chceli zapísať svoje dojmy. 

 

Nasledujúce odporúčania nemusíte dodržiavať, ste ženy slobodné a preto neberte toto ako podmienku:

  • Odporúčam vám niekoľko dní pred seminárom nepiť alkohol a vyhýbať sa užitiu akýchkoľvek omamných alebo utlmujúcich látok, vrátane psychadelík.

  • Par dní pred seminárom je výborné jest ľahké jedlá a piť veľa dobrej vody. Telo potom reaguje citlivejšie na podnety, informácie, emócie a meditácie. Jednoducho povedané, pripravte svoje telo tak aby bolo čistým mostom k vášmu poznaniu a aby vám pomohlo na seminári v práci. Bude vám potom vďačné :-)

 

Ak by ste potrebovali vedieť viac informácii, prosím kontaktujte ma, rada vás budem počuť ešte predtým než vás v pondelok 13/07 uvidím :-)

 

Prajeme vám veľa krásnych a podnetných chvíľ a tešíme sa do skorého videnia. 

 

S láskou,

Marcela Berith, Mab Junga a Saška Murín

tel SK: +421 905 937 735 

tel CZ: +420 739 087 733 

e-mail: marcela@soulart.sk 

Keď máš chuť si so mnou zatancovať, pošli mi sem tvoj email a správu a já ti dám vedieť kedy a kde to bude možné. Těším sa na teba :)