pi 29. 1. | Lovinka

Otváranie ženského potenciálu

Tanec, maľba a hudba sú pre ženu ako zem, voda a slnečný svit pre ružu. Sú to nástroje, ktorými vás okrem hĺbkovej terapeutickej a energetickej práce budeme prevádzať, na ceste k otvoreniu vašich darov. A spojením sa s vlastným vnútorným vedením.
Sorry, ale máme plno. Píšem ťa medzi náhradničky :)
Otváranie ženského potenciálu

Čas a miesto

29. 1., 9:00 – 16:00
Lovinka, Cinobana 350, 985 22 Cinobaňa, Slovensko

O udalosti

Tanec, maľba  a hudba sú  pre ženu  ako zem, voda a slnečný  svit  pre ružu. Sú to nástroje, ktorými vás okrem hĺbkovej terapeutickej a energetickej práce budeme prevádzať, na ceste k otvoreniu vašich darov a ku spojeniu s vlastným vnútorným vedením. Aby ste mohli svoj život utvárať vedome, v radosti a tvorivosti. Tak aby ste uverili, že vaše dary sú potrebné pre tento svet a preto za ne môžete byť odmeňované. Žiť v rovnováhe svoju duchovnú cestu a zároveň plne nohami na zemi, v hmotnej hojnosti.  Je čas  aby sme vyrástli, nastavili svoje telá  slnku, rozvili kvety a splna sa nadýchli svojej vône. A dovolili si, prinášať svoje dary svetu.

 

Martina Junga: Budeme pracovať na prepise, modelov, programov a kódov, ktoré nám bránia otvoriť svoje dary. A prebudiť svoj vnútorný potenciál. Budeme otvárať svoje vnútorné vedenie, ktoré nás vedie skrz intuíciu a synchronicity v našom živote. Prepojíme sa s božským stredom v nás, s miestom, v ktorom dokážem nájsť akékoľvek odpovede pre svoj život. 

Marcela Berith: Na našom  seminári  vás  jemne tancom  povediem k spojeniu so svojim telom cez prvotné  pohyby na našej Zemi, prepájajúc vedomie a chrám  nášho  tela. Budeme načúvať  jeho potrebám, vnímať  jeho  hranice a možnosti  ich rozšírenia. Pretože ak vedomie a telo sú  jedno, tak keď rozšírim svoje pohybové  možnosti, rozšírim tým aj svoje vedomie Tancom otvoríme  svoje srdce a zavnímame, aké  to je, keď  sa ním  necháme  viesť  za volaním  našich  túžob. Roztancujeme v sebe svoje skryté dary a otvoríme v sebe možnosť  a schopnosť ich vnímať a nasledovať v ďalšom  živote. Bude len na nás ako ich ďalej vedome použijeme. 

Saška Murínová: Počas semináru vás povediem Kurzom Intuitívnej maľby na hodvábe. Zámerom je spojiť sa so svojím srdcom a rozpoznať dary a kvality, ktoré v sebe nosíme. Otvoríme sa svojmu potenciálu tak že rozprúdime tvorivosť v každej bunke. Hodváb je technika maľby cez ktorú sa spojíme s autentickým prejavom našej kreatívnej duše. Naladíme sa cez farby a cez jasný zámer na prítomný okamih a budeme načúvať vznikajúcemu obrazu. Posolstvo ktoré ponesie, nás posunie o krok vpred na našej ceste. Hodvábny obraz je zrkadlom našej čistej duše, ktoré nám pripomenie aký sme jedinečný a kam smerujeme. Prejaviť svoje dary je pocit cez ktorý sa spájame s tým kým skutočne sme. Teším sa na spoločné tvorenie. 

Na seminári: 

- Práca s vašimi brzdiacimi modelmi a programami 

- Prepis nových kódov tvorenia 

- Napájanie na zdrojovú energiu v sebe 

- Otvráranie intuície a vnútorného vedenie 

- Profesionálne vedenie, terapeutického tanca, ktorý otvára intuíciu a vnútornú silu 

- Maľovanie vlastnej mandaly, na hodváb natiahnutý na rám s vložením zámeru 

- Rituál prebudenia vnútornej sily 

LOVINKA 29.01. – 31.01.2021

Začiatok piatok 09:00 – koniec nedeľa 16:00 

Cena: 250 eur, rezervácia "ranné vtáča" do 31.11.2020 za cenu 235 € 

v cene je ubytovanie, strava a lektorné 

Informácie o platbe vám pošleme mailom po registrácií. 

Sprievodkyne: 

Mab Junga – terapeut a duchovný sprievodca 

Marcela Berith – lektorka intuitívneho tanca, arteterapeutka 

Saška Murín – lektorka maľovania mandál na hodváb, arteterapeutka 

Zdieľať udalosť

Ak máš akúkoľvek otázku ohladom seminára či akcie, tak mi napiš sem do kontaktného formulára :)