pi 14. 8. | Studio Prana

Letní smršť

Připravili jsme pro vás skutečnou letní smršť hudby, slova, tance a koncertů, protože věříme, že léto si má člověk užít naplno. Hudba a tanec jsou věci, které tělo i duši nejen léčí ale i těší.
Registration is Closed
Letní smršť

Čas a miesto

14. 8. 2020, 19:00 – 15. 8. 2020, 22:00
Studio Prana, Palackého 2192, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Česko

O udalosti

Připravili jsme pro vás skutečnou letní smršť hudby, slova, tance a koncertů, protože věříme, že léto si má člověk užít naplno. Hudba a tanec jsou věci, které tělo i duši nejen léčí ale i těší. Proto přijmete  naše pozvání na Letní Smršť do Rožnova pod Radhoštěm, do města, kde to celé začalo. Všechny workshopy a koncert se budou konat v příjemném prostředí studia PRANA, s požehnáním naší skvělé přítelkyně Terezky Winklerové.  

*************************************************************************************************** 

 Začínáme pátek 14.8.2020 o 19:00 do cca 22:00 - tranzovním vystoupením STANDART REBIRTH tanečnice Marcely Berith a hudebníka Stanislava Stejskala.  

Marcela a Standa se poprvé setkali v Rožnově pod Radhoštěm a od prvního okamžiku spolu začali tvořit. Ve vzájemném intuitivním naladění a archetypálním spojení tance a hudby rozeznívá jejich představení všemožné struny, které obvykle znějí ve vztahu Muž a Žena.  Jejich vzájemná úcta, osobní autenticita a hluboký soulad slibuje jedinečný zážitek a mimořádnou inspiraci pro ty z Vás, kteří chcete získat nový náhled na svá partnerství.  

V druhé části večera společné sdílení vjemů z právě prožitého představení.  

Účastnický poplatek 600 ,- Kč. 

Vaše rezervace bude platné pouze po úhradě částky na účet. Všechny potřebné informace k platbě vám pošleme mailem po registraci. 

***************************************************************************************************   

 Pokračujeme 15.8.2020 od 10:00 do cca 15:00 - prožitkovým workshopem HUDBA A SLOVO se Stanislavem Stejskalem Originální a autentická metoda zkoumání a objevování vnitřních světů v atmosféře původní hudby.  

Hudba a Slovo představuje unikátní způsob propojení hrdelního zpěvu a hry na prapůvodní nástroje s moderními komunikačními postupy, založenými na vědeckých výzkumech lidského mozku. Oslovuje mentální, fyzické, emocionální a spirituální aspekty lidské bytosti a podporuje jejich soulad.  

Setkání s hudebníkem a certifikovaným koučem Stanislavem Stejskalem, který věnuje pozornost lidským příběhům a tomu, co se odehrává ve vnitřním světě každého člověka. Hudba, kterou Standa přináší, vzniká v daném okamžiku a místě. Je založena na bubnování, zpěvu a hrdelním zpěvu, hře na australská léčivá didgeridoo. Ponoření se do takové hudby přináší prožitky a vhledy, které mohou být inspirací pro žádoucí změny v životě. Rozhovory jsou Standou vedené tak, aby společným cílem bylo přijít na nápady a vhledy pro budoucí spokojenější život účastníků a jsou založeny na respektu, podpoře a bezpečném prostředí. Zároveň inspirují účastníky ke konkrétním krokům, které mohou dělat v běžném životě. 

  

Rozdělení do tří fází zahrnuje : 

1) úvodní popsání motivace účastníků a aktuálního kontextu jejich života, 

2) hudbu, při které se evokuje prožívání sebepoznávacích procesů ve vnitřních světech přítomných lidí  

3) vyprávění o právě proběhlých prožitcích a společné hledání inspirace pro zlepšení kvality běžného života s cílem směřovat k posílení osobní integrity a celistvosti  

Setkání je určeno lidem, kteří hledají odpovědi uvnitř sebe a chtějí být sami sobě tou největší autoritou. Ženám, které láká poznávání podstaty ženství ve společnosti, kde často zaujímají mužské role. Mužům, kteří jsou ochotni přijmout fakt, že dřívější vzory už často neobstojí, nových je poskrovnu a mají odvahu poznávat sami sebe jako toho nejlepšího lídra  vlastního života. Všem lidem, kteří by se rádi lépe propojili se svou životní sílou a vnitřní moudrostí, zvláště pak v takové životní etapě, kdy nové ještě není vytvořeno a to původní už nefunguje.  

Dobrým vodítkem pro rozhodnutí, zda se zúčastnit je to, že se ve Vašem životě právě odehrávají některé události jinak, než byste si přáli.  

Účastnický poplatek 750,- Kč 

Vaše rezervace bude platné pouze po úhradě částky na účet. Všechny potřebné informace k platbě vám pošleme mailem po registraci. 

Doporučujeme : Vlastní jídlo a pití, pohodlné oblečení, karimatku, případně polštářky a přikrývky s sebou. 

*********************************** 

 Pokračujeme tanečním workshopem KEĎ SÍRIUS TANCUJE s Marcelou Berith s živým hudebním doprovodem zpěvačky ENIESY   

Jednou z najkrajších ciest, ktoré vedú k poznaniu samého seba a celostnému liečeniu bytosti  je tanec so zámerom. Keď odkryješ skrytý jazyk tvojej duše a prepojíš ju s telom rozsvieti sa ti na obzore najjasnejšia hviezda z tvojich hlbín, ktorá ťa bezpečne dovedie k realizácii túžob tvojho srdca.  

Ponor sa do pohybu, ktorý nás prepája so svojou jasnou hviezdou zámeru, ozdravuje, posilňuje a prebúdza v tebe  obrovskú vnútornú  radosť.

Budeme vedome tvoriť hlboko prepojení so svojím telom, dušou a zámerom cez tanec a našu autentickú imagináciu. Vytvoríme spoločne priestor kde budeme naplno vnímať silu prítomného okamihu a otvárať naše dary a plný potenciál. Pretože tam vnútri presne každá/ý z nás vieme kto sme.   

To čo môžeš v tomto stretnutí nájsť je hlavne:  

- tvoj jasný zámer, poslanie, dar 

- vnútornú istotu o správnosti svojich životných rozhodnutí 

- silu potrebnú pre uskutočnenie tvojho zámeru  

Na ceste k svojmu vnútornému poznaniu a vedeniu, ktoré je nespochybniteľne tvoje a prehovára k tebe jasným jazykom bez slov, ťa budeme s Eniesou radi po celý čas s láskou sprevádzať.  

ČO SI ZOBRAŤ SO SEBOU:  - oblečenie v ktorom sa cítite dobre, pohodlne, doslova vo vlastnej koži a uzatvárateľnú fľašu s vodou  

Účastnický poplatek 700,- Kč 

Vaše rezervace bude platné pouze po úhradě částky na účet. Všechny potřebné informace k platbě vám pošleme mailem po registraci. 

*********************************** 

 Tenhle den zakončíme živým koncertem slovenské talentované hudebnice a zpěvačky Eniesy  ENIESA & HOSTÉ

Eniesa alebo San  je slovenská speváčka, hudobníčka a autorka. Na pódiu ju väčšinou uvidíte spievať s gitarou, ale niekedy aj santurom, alebo inými nástrojmi, ktorými občas doprevádza nie len muzikantov. Okrem autorských skladieb, tvorí hudbu do divadelných, tanečných, multižánrových predstavení a filmov.  

Jej prvé dva albumy "333 To Nusein" a "DomoRaj" vznikli v Bratislave v spolupráci s Maokom. Za vytvorením tretieho s názvom "Meet Blue Animal" sa vrátila do svojich rodných Košíc, kde na ňom v štúdiu UnderGroove Studio spolupracovala s Pavlom Jeňom (IMT Smile, Cha Bud!).  

Práve s ním sa v roku 2017 objavili na sólovom albume Franty Černého z kapely Čechomor, z čoho vznikol nápad na vytvorenie multižánrového albumu, ktorý vyšiel vo februári 2020 a nesie názov JABLKO. Na tomto koncerte sa s Eniesou okrem jej verných spoločníkov gitary a santuru, objavia aj špeciálni hostia, s ktorými vám uvaria hudobnú lahôdku. Tento koncert otvára priestor aj tým, ktorí by hlasom či nástrojom chceli okoreniť naše tvorenie.. .  

Viac info: www.eniesa.net 

https://www.youtube.com/user/sanlookfor  

Účastnický poplatek 250,- Kč předprodej a 300,- Kč na místě. 

Vaše rezervace bude platné pouze po úhradě částky na účet. Všechny potřebné informace k platbě vám pošleme mailem po registraci. 

REGISTRUJTE SE ZDE: 

Registration is Closed

Zdieľať udalosť

Ak máš akúkoľvek otázku ohladom seminára či akcie, tak mi napiš sem do kontaktného formulára :)