so 12. 9. | Galerie Sladovna

Když Sírius Tančí

Keď odkryješ skrytý jazyk tvojej duše a prepojíš ju s telom rozsvieti sa ti na obzore najjasnejšia hviezda z tvojich hlbín , ktorá ťa bezpečne dovedie k realizácii túžob tvojho srdca .
Registration is Closed
Když Sírius Tančí

Čas a miesto

12. 9. 2020, 15:00 – 19:00
Galerie Sladovna, Masarykova 356, 438 01 Žatec, Česko

O udalosti

Jednou z najkrajších ciest , ktoré vedú k poznaniu seba samého a celostného liečenia bytosti je tanec so zámerom . Keď odkryješ skrytý jazyk tvojej duše a prepojíš ju s telom rozsvieti sa ti na obzore najjasnejšia hviezda z tvojich hlbín , ktorá ťa bezpečne dovedie k realizácii túžob tvojho srdca .    

  

Poď sa s nami ponoriť do pohybu , ktorý nás prepája so svojou jasnou hviezdou zámeru , ozdravuje , posilňuje a prebúdza v tebe obrovskú vnútornú radosť .  Budeme vedome tvoriť hlboko prepojení so svoji telom , dušou a zámerom cez tanec a našu autentickú imagináciu . Vytvoríme spoločne priestor , kde budeme naplno vnímať silu prítomného okamihu a otvárať naše dary a plný potenciál . 

Pretože tam vnútri presne vieme kto sme .  

To čo môžeš v tomto stretnutí nájsť je hlavne : 

- Tvoj vlastný zámer , poslanie , dar 

- Vnútornú istotu a správnosti svojich životných rozhodnutí 

- Silu potrebnú pre uskutočnenie tvojho zámeru  

Na tejto nádhernej ceste k svojmu vnútornému poznaniu a vedeniu , ktoré je nespochybniteľne tvoje a prehovára k tebe jasným jazykom bez slov , ťa budem rada po celý čas s láskou sprevádzať ...   

Čas a termín : 12.9.2020 od 15.00 do 19:00

Místo konání : Galerie Sladovna v Žatci 

Účastnický poplatek 600,- Kč místo bude závazně rezervováno po úhradě částky na číslo účtu : 272170185/0300  Doporučujeme : Vlastní pití, pohodlné oblečení

Registration is Closed

Zdieľať udalosť

Ak máš akúkoľvek otázku ohladom seminára či akcie, tak mi napiš sem do kontaktného formulára :)