pi 25. 3. | Ostravice

Dotkni se Sebe

Pozorností do nitra a pohybem ven. Intuitivní bytí, radost a uvolnění je prostor, který spolu vytvoříme aby nás přivedl do spojení s přirozeností a tokem čistého proudu božství. Spojení s tím, kdo ve skutečnosti jsem.
Dotkni se Sebe

Čas a miesto

25. 3., 16:00 – 27. 3., 16:00
Ostravice, Ostravice 769, 739 14 Ostravice, Česko

O udalosti

Pozorností do nitra a pohybem ven. 

Intuitivní bytí, radost a uvolnění je prostor, který spolu vytvoříme aby nás přivedl do spojení s přirozeností a tokem čistého proudu božství. Spojení s tím, kdo ve skutečnosti jsem.

Tento prostor vytváříme pro spojení se zdrojem tvořivosti, síly a života, který v sobě máme. Aby každá z nás mohla vejít do hlubiny své existence a aby tam našla to, co nikdy neztratila. Možná ti to bylo odepřeno znát nebo tě za to někdo trestal, nebo naopak to na tobě někomu vadilo, bylo to příliš .... a proto si to zhasla. Ale nikdy to dočista nezmizelo. Je to něco, co každý člověk v sobě od narození má. Schopnost být autentický a sám sebou.

Celým víkendem vás provedou dvě ženy, které samy sebe odevzdávají proudu života, který je aktuálně vede do spolutvoření prostoru, kde nabízí sebe jako možnost spojení se sebou.

Marcela Berith 

Žena, která vstupuje intenzivně do hlubin srdce, ve kterém teče řeka života. Její extatická smyslnost a vášeň je medicínou, která se prolévá skrze pohyb a tancem tryská ven. Celým víkendem vás jemně povede v pohybu aby jste se propojily s tím, kdo opravdu jste. V momentech spojení se sebou se prostor stává celistvým a v rytmech hudby se ženy stávají jedním organizmem, ve kterém jedna v druhé poznává samu sebe. Je to intezivní a velmi láskyplný proces. Srdce Marcely je jako náruč, ve které můžete prožít absolutně vše, co si nedovolíte v běžném chodu života.

www.marcelaberith.com

Michaela Parida

Žena, která miluje PRAVDU a OTEVŘENÉ SDÍLENÍ!

Je velmi vnímává a vidí hloubku ducha, ve kterém pulzuje čistá esence - toho, kdo skutečně jste bez závoje mysli.

Skrze obraz fotografie, slovo, dotek odhaluje ryzost a potenciál, který chce zářit a být žitý. 

O víkendu budeme pracovat v absolutním propojení s Marcelou a jejím vedeným tancem, který vytváří pole uvolnění a vnímání sebe sama zevnitř. Fotografií se zachytí přesně to, co má být zachyceno a zazřeno. Je to překrásný proces a především možnost, jak překročit limity mysl, které hodnotí a kritizují. Pokud se nerady fotíte a jste odhodlané vystoupit z komfortní zóny "skrývání se před sebou", tak je tento víkend přesně pro vás :) Opustíme mysl a dotkneme se prostoru srdce, ve kterém zakotvíme trvale.

www.michaelaparida.cz

Přejeme si ze srdce aby nás toto setkání přivedlo alespoň k jednomu poznání ve vlastním srdci, kde leží vše po čem tolik všichni toužíme - klid a láska. Není zde nic, co by nám stálo v cestě, proto pojďme zacítit, uvidět, dotknout se a zůstat už trvale ve svém nitru, kde není potřeba chtít chápat, rozeznávat a rozdělovat na dobré a špatné :)

PROGRAM SE AKTUÁLNĚ TVOŘÍ A BRZY BUDE DOPLNĚN

Nicméně nejde nic plánovat a program bude spíše záchytným bodem, protože se vše tvoří samo na základě energií v dané chvíli. 

CO MŮŽETE OČEKÁVAT:

- TANEC - velaaaa tanca

- OBRAZ - celý víkend budete v láskyplném záběru fotoapárátu

- HUDBA - téměř vše bude doprovázeno rytmy hudby

- SPOJENÍ SE SEBOU

- UVOLNĚNÍ

- INTENZIVNÍ KONTAKT S TĚLEM

- OTEVŘENÉ SDÍLENÍ

- ZESÍLENÍ VNÍMÁNÍ SEBE

- OTEVŘENÝ PROUD SRDCE

- SVOBODNÝ PROJEV

- BEZPEČNÝ PROSTOR

Po návratu z víkendu jedeme dál a každá z vás dostane fotografie a videa, která zachytila vše, co je potřeba vidět a uznat. Je to krásný nástroj, díky kterému můžete poznávat sebe sama.

Co neočekávejte, že udělají lektorky:

- únik od reality

- že všechno, co zažijete a pocítíte bude JEN krásné a pozitivní

- teoretické přednášky

CO SI VZÍT S SEBOU:

- oblečení ve kterém se cítíte dobře, pohodlně, doslova ve vlastní kůži

- uzavíratelnou láhev s vodou

- cokoliv co vás spojuje s se základní životní silou ve vás

DOPORUČENÍ A INFORMACE:

DÁTUM KONANIA UDALOSTI: 20 - 22.8.2021.

Začíname v piatok 17:00 – končíme v nedeľu 16:00

Cena: 250 eur / 6500 Kč

V tejto cene je zahrnuté ubytovanie, strava - plná penzia (strava bude ľahká zdravá a vegetariánska) a lektorné + fotografie a videa, která dostanete do 14ti dnů od konání akce. 

Informácie o platbe vám pošleme mailom po registrácií. Registrujte sa na tejto stránke kliknutím tlačítka Registrovať pod týmto textom.

Zdieľať udalosť

Ak máš akúkoľvek otázku ohladom seminára či akcie, tak mi napiš sem do kontaktného formulára :)