pi 20. 8. | Veľká Hradná

Dotkni se Sebe

Uzři samu sebe skrze TANEC, OBRAZ A DOTEK. Intuitivní bytí, radost a uvolnění je prostor, který spolu vytvoříme aby nás přivedl do spojení s vlastním vedením. Spojení s tím, kdo ve skutečnosti jsem. Navrátíme se zpět ke kořenům své síly a obnovíme přirozený tok životní energie.
Dotkni se Sebe

Čas a miesto

20. 8., 17:00 – 22. 8., 23:00
Veľká Hradná, Veľká Hradná 249, 913 24 Veľká Hradná, Slovensko

O udalosti

Uzři samu sebe skrze TANEC, OBRAZ A DOTEK. 

Intuitivní bytí, radost a uvolnění je prostor, který spolu vytvoříme aby nás přivedl do spojení s vlastním vedením. Spojení s tím, kdo ve skutečnosti jsem. Navrátíme se zpět ke kořenům své síly a obnovíme přirozený tok životní energie. 

Tento prostor vytváříme pro spojení se zdrojem tvořivosti, síly a života, který v sobě máme. Aby každá z nás mohla vejít do hlubiny své existence a aby tam našla to, co nikdy neztratila. Možná ti to bylo odepřeno znát nebo tě za to někdo trestal, nebo naopak to na tobě někomu vadilo, bylo to příliš .... a proto si to zhasla. Ale nikdy to dočista nezmizelo. Je to něco, co každý člověk v sobě od narození má. Schopnost být autentický a sám sebou.

Celým víkendem vás provedou tři ženy, které samy sebe poznávají a uznávají skrze svou esenci tvořivosti.

Marcela Berith 

Žena, která vstupuje intenzivně do hlubin srdce, ve kterém teče řeka života. Její extatická smyslnost a vášeň je medicínou, která se prolévá skrze pohyb a tancem tryská ven. Celým víkendem vás jemně povede v pohybu aby jste se propojily s tím, kdo opravdu jste. V momentech spojení se sebou se prostor stává celistvým a v rytmech hudby se ženy stávají jedním organizmem, ve kterém jedna v druhé poznává samu sebe. Je to intezivní a velmi láskyplný proces. Srdce Marcely je jako náruč, ve které můžete prožít absolutně vše, co si nedovolíte v běžném chodu života.

www.marcelaberith.com

Michaela Parida

Žena, která miluje PRAVDU! Je velmi vnímává a vidí hloubku vaší duše, ve které pulzuje čistá esence - to, kdo skutečně jste bez závoje mysli. Skrze obraz fotografie či videa vylévá podstatu bytí ženy. Je to velmi jemný a pozvolný proces, ve kterém respektuje vše, co zrovna probíhá a nechává se vést prostorem. Ženy se v tomto prostoru cítí bezpěčně a dovolí si v důvěře pustit se a nechat plně ožít svou esenci. Parida reaguje na jemné niance a zachytí přesně to, co žena potřebuje vidět - sebe v pravdě.  O víkendu budeme pracovat skrze hudbu, tanec a přímý kontakt se sebou. Opustíme mysl a dotkneme se prostoru srdce, ve kterém zakotvíme trvale.

www.michaelaparida.cz

Martina Pražáková

Žena, která nese jemnost a něhu skrze své ruce. Její esence je láskyplná a velmi pečující. Přistupuje ke svým klientům s úctou a citlivostí. Nechává se vést vibracemi těla a poskytne v danou chvíli přesně, to co potřebuje. Její masáže jsou rituálem uvnitřňujícím a hlubokým. Pracuje intenzivně se sexuální/životní energií, která teče každou vaší buňkou. A vše se děje tak aby každá tato buňka ožila a cítila skutečný proud života, který překryly myšlenky o malosti či nedostatečnosti. O víkendu bude Martinka s otevřenou náručí k dispozicí každé ženě, která ucítí tah Dotknout se sebe skrze Body Ritual. Individuální masáž není zahrnutá v ceně víkendu. Hodnota rituálu je 33 EUR ( cca 45 min. ).

www.martinaprazakova.com

Přejeme si ze srdce aby nás toto setkání přivedlo alespoň k jednomu poznání ve vlastním srdci, kde leží vše po čem tolik všichni toužíme - klid a láska. Není zde nic, co by nám stálo v cestě, proto pojďme zacítit, uvidět, dotknout se a zůstat už trvale ve svém nitru, kde není potřeba chtít chápat, rozeznávat a rozdělovat na dobré a špatné :)

PROGRAM SE AKTUÁLNĚ TVOŘÍ A BRZY BUDE DOPLNĚN

Nicméně nejde nic plánovat a program bude spíše záchytným bodem, protože se vše tvoří samo na základě energií v dané chvíli. 

CO MŮŽETE OČEKÁVAT:

- TANEC - velaaaa tanca

- DOTEK - individuální body ritual ve vyhrazeném prostoru

- OBRAZ - celý víkend budete v láskyplném záběru fotoapárátu

- HUDBA - téměř vše bude doprovázeno rytmy hudby

- SPOJENÍ SE SEBOU

- UVOLNĚNÍ

- INTENZIVNÍ KONTAKT S TĚLEM

- OTEVŘENÉ SDÍLENÍ

- ZESÍLENÍ VNÍMÁNÍ SEBE

- OTEVŘENÝ PROUD SRDCE

- SVOBODNÝ PROJEV

- BEZPEČNÝ PROSTOR

Po návratu z víkendu jedeme dál a každá z vás dostane fotografie a videa, která zachytila vše, co je potřeba vidět a uznat. Je to krásný nástroj, díky kterému můžete poznávat sebe sama.

Co neočekávejte, že udělají lektorky:

- únik od reality

- že všechno, co zažijete a pocítíte bude JEN krásné a pozitivní

- teoretické přednášky

CO SI VZÍT S SEBOU:

- oblečení ve kterém se cítíte dobře, pohodlně, doslova ve vlastní kůži

- uzavíratelnou láhev s vodou

- cokoliv co vás spojuje s se základní životní silou ve vás

DOPORUČENÍ A INFORMACE:

Udalosť sa bude konať v prekrásnom prostredí KAŠTIEĽA PATROVEC. Ubytovanie si môžete pozrieť na stránke: www.kastielpatrovec.sk 

DÁTUM KONANIA UDALOSTI: 20 - 22.8.2021.

Začíname v piatok 17:00 – končíme v nedeľu 16:00

Cena: 200 eur

V tejto cene je zahrnuté ubytovanie, strava - plná penzia (strava bude ľahká zdravá a vegetariánska) a lektorné + fotografie a videa, která dostanete do 14ti dnů od konání akce.

Informácie o platbe vám pošleme mailom po registrácií. Registrujte sa na tejto stránke kliknutím tlačítka Registrovať pod týmto textom.

Zdieľať udalosť

Ak máš akúkoľvek otázku ohladom seminára či akcie, tak mi napiš sem do kontaktného formulára :)