pi 26. 3. | Chata Ostrá

Dotkni se Sebe

Tanec je modlitba v pohybu. Zažijeme jako proud tvořivosti tance bere celý prostor do svých vášnivých rukou, muzika hraje a duše začínají mluvit, tvořit obrazy pro každou z nás a spojovat nás na jednu společnou cestu k sobě samé. Do svých vnitřních světů, otázek a vlastních odpovědí.
Sorry, ale máme plno. Píšem ťa medzi náhradničky :)
Dotkni se Sebe

Čas a miesto

26. 3., 16:00 – 28. 3., 15:00
Chata Ostrá, 739 14 Ostravice, Česko

O udalosti

Tanec, zpěv, foto, intuitivní bytí, radost a uvolnění je prostor, který spolu vytvoříme aby nás přivedl do spojení s vlastním vedením. Spojení s tím, kdo jsem a proč jsem tady. Kde je zdroj mé síly a co mi brání se naplno projevit. Pokud na to přijdu, jsem schopná se léčit. Jde o schopnost léčit, to co mi brání být autentická a propojena s sebou. Používat mysl, komunikovat se svou duší a umožnit rozšířit své vědomí a v neposlední řadě rozumět svým emocím.

Tento prostor vytváříme pro spojení se zdrojem tvořivosti, síly a života, který v sobě máme. Aby každá z nás mohla vejít do hlubiny své existence a aby tam našla to, co nikdy neztratila. Možná ti to bylo odepřeno znát, lze tě za to někdo trestal, nebo naopak to na tobě někomu vadilo, bylo to příliš .... a proto si to zhasla. Ale nikdy to dočista nezmizelo. Je to něco, co každý člověk v sobě od narození má. Schopnost být autentický a sám sebou.

Michaela Parida je žena, lektorka, která nás taky bude provázet svým uměním na semináři. Skrze fotografií a video vytahuje na povrch to, co má být viděno a vnímáno. Miluje pravdu v jakémkoliv projevu. Vytváří jakési pole bezpečí, ve kterém se můžete uvolnit a naplno si dovolit propojení se sebou - svou přirozeností. Zachytí přesně to, co není zachyceno v běžném každodenním životě. Můžete tak získat nový pohled na sebe samé a nebo naopak posílit to, co už dávno víte a vnímáte. Parida nevstupuje ani nezasahuje do jakéhokoliv děje, který uvnitř vás probíhá. Nechává se vést impulsy, které přichází z prostoru a dovoluje být čemukoliv, co zrovna chce ožít.

Tvořivost formou fotografie či videa se velmi úzce prolévá s hudbou a tancem. Je to dokonalá kompozice elementů, ve kterém se dostanete do absolutního uvolnění a dovolíte si zapomenout na vnější svět a plnohodnotně vstoupit dovnitř, kde je vše, co hledáte - SEBE ♥

Přejeme si ze srdce aby nás toto setkání přivedlo alespoň k jednomu poznání ve vlastní mysli, ve vlastním srdci a ve vlastním vědomí těla. Ukázalo nám, kde jsou naše hranice, kde jsou bolesti, kde je zdroj léčení a kde je možnost více se otevřít a růst. Kde je zdroj, který ti dává sílu na ten růst a kde je zdroj, který ti dává sílu vstát. Jít dál, žít, milovat a tvořit.

JAK TO BUDE PROBÍHAT:

pátek:

- Příjezd + ubytování

- Zahajovací kruh - seznamovací

- Naladění se na práci s tancem na víkend = Probuzení a uvolnění těla

Sobota:

- Ranné přivítání v pohybu

snídaně

- Propojení vědomí s tělem

- propojení základních tvůrčích sil v sobě, kotva v Zemi a otevření Nebi

- Naslouchání potřebám těla, vědomí a podvědomí i naší duše

oběd

- Přípravné techniky a témata vnímání pohybu a života v nás

- Tanec Duše

- Tanec 3 úrovní života

- Tanec Kdo Jsem, na vlastních nohách

večeře

- Otevření odvahy = ohně vnitřního potenciálu

- Cesta k sobě - ​​tanečně-imaginativní meditace pro uchopení a rozpoznání vlastní životní síly, její ukotvení v těle a nalezení cesty realizace v denním životě

neděle:

- Prostor pro poznání jako v těle probuzené a poznané přenést do reality

- Pohybem v tanci uložíme do těla a svého vědomí poznáno

ČO MÔŽETE OČAKÁVAŤ:

- Hodně tance

- Práci s představivostí a dechem

- Tvůrčí intuitivní zachycení sebe samé v obraze

- Nové poznání

- Návrat života do žil

- Vnitřní rovnováhu

- Energii tvoření, intuitivní tvořivost a malbu

- Cestu ke své vlastní ladnosti a způsob jak přes tanec vyjádřit sama sebe

- Otevření nebo zesílení vnímání sebe samé a svých potřeb

- Emoce, které povedou k probuzení toho potřebného ve vás

- Prostor pro poznání a následné zhmotnění tužeb, které jsou ve vás

To vše a také sdílení svých vjemů a zážitků v kruhu tančících žen

Celé se to děje v překrásném prostředí horské chaty pod dohledem vysokých stromů a klidných hor, které budou nápomocné k vytvoření té správné tvůrčí atmosféry.

Co neočekávejte, že udělají lektorky:

- únik od reality

- že všechno, co zažijete a pocítíte bude JEN krásné a pozitivní

- teoretické přednášky

CO SI VZÍT S SEBOU:

- oblečení ve kterém se cítíte dobře, pohodlně, doslova ve vlastní kůži

- uzavíratelnou láhev s vodou

- cokoliv co vás spojuje s se základní životní silou ve vás

DOPORUČENÍ A INFORMACE:

Vezměte si:

oblečení, které ve vás podporuje pocit svobody, volnosti a ženskosti. Také nezapomeňte na oblečení outdoorové, vhodná obuv, vše přizpůsobte předpovědi počasí ;-) Jelikož je seminář v lůně překrásné přírody, budeme co nejvíce tančit a tvořit v ní a ve spojení s ní. Věřím v její hlubokou moudrost, sílu a přirozenou autoritu. Je velmi dobré být na to připravená.

Ubytování: 

je součástí ceny semináře a je zajištěno v prostorách chaty. Pokoje jsou vícelůžkové, WC a sprcha jsou společné. Na spaní doporučujeme si s sebou vzít svůj vlastní spacák, je však možnost rezervovat si peřiny (cena 100 KC / 4 € na osobu na pobyt). Prosím vezměte sebou přírodní kosmetiku vzhledem k prostředí.

Strava: 

je součástí ceny semináře a je zajištěna během celého víkendu. Začínáme v sobotu snídaní a končíme v neděli obědem. Jídlo bude zdravé a podporující naši tělesnou i duševní stránku v upřímné práci na sobě ;-)

CENA: 160 EUR ( 4 000 Kč ) 

Informace o platbě vám pošlu po registraci emailem :)

Zdieľať udalosť

Ak máš akúkoľvek otázku ohladom seminára či akcie, tak mi napiš sem do kontaktného formulára :)