IMG_7768.jpg

KTO SOM :

Umelecká duša...tanečnica, speváčka, maliarka, textárka, sprievodkyňa na duchovnej ceste...dalo by sa tomu vymyslieť ešte veľa nálepiek. Radšej takto: 

 

Sprevádzam ľudí pri objavovaní a poznaní samých seba pomocou umenia. 

Ukazujem ľuďom na ceste za svojou pravou podstatou kde sídli ich autenticita a zdroj a ako s nimi môžu obnoviť potrebné spojenie.

Vediem semináre intuitívneho liečivého tanca, skladám texty piesní, ktoré spievam, sprevádzam ľudí transformačnými rozhovormi a maľujem obrazy duše. 

AKO PRACUJEM :

Pracujem v skupinách aj individuálne a pomáham nájsť cestu k porozumeniu odkazov vnútorného cítenia pomocou tanca aj maľby (arteterapie).

AKO FUNGUJE TANEC :

Pohybom a tancom podporíš v sebe vnímanie tvojich skutočných túžob, vášní, vízií a smerovania. Spoznáš seba a rozoznáš, čo sú tvoje vlastné túžby a čo sú programy uložené v podvedomí. Tanec je výnimočný spôsob ako sa spojiť a vypočuť svoj vnútorný svet.

IMG_0170.jpg

"Moja cesta vnímania seba a iných cez tanec začala v období keď som sa stala matkou. Intuitívny tanec a arteterapia sa stali mojim najobľúbenejším spôsobom vyjadrenia v praxi, či už počas osobnej konzultácie alebo pri práci so skupinou. Je úchvatné ako dokáže vedomie pomocou umenia nádherným spôsobom komunikovať nielen s našou dušou ale aj s okolím a tak jasne odovzdávať informácie a odkazy.

 

Tanec mi dal veľa nezabudnuteľných chvíľ, ktoré ovplyvnili môj život a dodnes sa tak deje. Obdobie keď som učila tanec, robila s ľuďmi arteterapiu a stretávala mnohých z vás, mi dalo možnosť pochopiť, že každý človek je jedinečná bytosť, ktorá má svoj špecifický pohyb a svet.

 

S veľkým rešpektom tvrdím, že každý človek vie tancovať svojím výnimočným tancom, tancom svojej duše. A každý človek bez rozdielu vie maľovať obrazy svojho vnútorného vedenia.

 

Dnes sa na vás a ďalšie stretnutia s vami veľmi teším a tiež na to ako s radosťou odovzdám poznanie, že umenie, v akejkoľvek forme je dôležité pre telo, vedomie aj dušu každého z nás."

 

S láskou,

Marcela

KONTAKT

Adresa : Melčice 243, 913 05

CZ: +420 739 087 733

SK: +421 905 937 735

Email: marcela@soulart.sk

Skype: Marcela Berith

GDPR

Spriatelené weby

www.stvorenoprozivot.cz 

www.eniesa.net

www.michaelaparida.cz

www.zenybohopobozkane.sk

www.uzijsizivot.cz 

IMG_8602.jpg

Marcela Berith

Keď máš chuť si so mnou zatancovať, pošli mi sem tvoj email a správu a já ti dám vedieť kedy a kde to bude možné. Těším sa na teba :)